Artas Racing

Sporto klubas „Artas racing“ įkurtas 2007 metų lapkritį, kai aistringi automobilių ir greičio mėgėjai nusprendė realizuoti aktyvų gyvenimo būdą bei sportinį azartą. Klubo nariai išbando savo bei konkurentų jėgas įvairiose varžybose su nuosavais ar klubo sportiniais bei paprastais automobiliais. O palenktyniauti su savo paties rezultatais bei siekti profesionalumo nariai turi galimybę treniruočių metu.

2008 metais „Artas racing“ tapo Lietuvos Automobilių Sporto Federacijos (LASF) nariu, todėl išsikėlė tikslą į savo gretas pritraukti naujų entuziastų, kurie aktyviai dalyvautų visoje LASF vykdomoje veikloje.
Šiuo metu sporto klubas yra subūręs 11 narių bei kvalifikuotą mechanikų grupę, kuri techniškai paruošia automobilius ir padeda lenktynių metu.„Artas racing“ dalyvauja įvairiose profesionaliose ir mėgėjiškose varžybose, tokiose kaip „Eneos“ 1000 km lenktynės, BEC 4 valandų varžybos, „Fast Lap“ bei kitose LASF ir LAS organizuojamose varžybose. Ateityje planuojama dalyvauti ne tik Lietuvoje, bet ir ilgų distancijų varžybose užsienyje.

Sportinę formą klubo nariai palaiko treniruodamiesi užsakytoje Kačerginės žiedo trasoje, grunto keliuose, taip pat organizuojamuose slalomo važiavimuose.

Rekvizitai:
Sporto klubas "Artas racing"
Kodas: 301238776
Adresas: Ateities g. 10B, Vilnius

El. paštas: info@artasracing.lt